Európsky životopis

Pred vyplnením Európskeho životopisu vám odporúčame sa bezplatne zaregistrovať v prípade, ak si prajete vyplnené údaje vo vašom životopise uložiť, aby ste sa k nim mohli vrátiť aj v budúcnosti.

Na tejto stránke si môžete vytvoriť elektronickú verziu Európskeho životopisu. Údaje vypĺňajte do textových polí. Prostredníctvom ? získate podrobnejšie informácie o danej položke alebo funkcii Európskeho životopisu. V prípade, že ste zaregistrovaný a máte vyplnený v ISTP osobný profil, môžete údaje z neho automaticky exportovať do formulára životopisu prostredníctvom tlačidla „Načítať z profilu“. Ak si chcete vyplnené údaje vo vašom životopise uložiť, aby ste sa k nim mohli vrátiť aj v budúcnosti, kliknite na tlačidlo „Uložiť životopis“ nachádzajúce sa v spodnej časti stránky (na uloženie údajov je potrebné byť zaregistrovaný). Prostredníctvom tlačidiel „Uložiť ako Word“ a „Uložiť ako PDF" si možno stiahnuť váš vytvorený životopis do vybraných formátov a vytlačiť ho. Kliknutím na obálku ho možno zaslať na vybraný e-mail. Viac informácií o vypĺňaní Európskeho životopisu nájdete tu.

1 Osobné údaje
Prosím, kliknite alebo preneste obrázok
0% Complete
2 Zamestnanie, o ktoré sa uchádzate
3 Kontakt
4 Prax
5 Vzdelávanie a príprava

6 Jazykové zručnosti
7 Digitálne zručnosti
8 Osobné zručnosti
9 Vodičský preukaz

10 Doplňujúce informácie
11 Prílohy
12 Výstup
 
      Poslať e-mailom
Poslať životopis emailom
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie